Třetí Sklenářův den

Autor: Hondaq (mailto:hondaq@khnet.info), Téma: Kulturní akce
Vydáno dne 06. 06. 2019 (3976 přečtení)
Dovolujeme si vás a především vaše děti pozvat na Sklenářův den, který se koná v neděli 16.6.2019!

Osvědčené i úplně nové soutěže čekají návštěvníky letošního Sklenářova dne. Třetí ročník zábavného odpoledne ve Sklenářově dolíku se tentokrát uskuteční 16. června od 13 do 18 hodin. Pro malé i velké je naplánována celá řada tradičních soutěží jako je poznávačka věcí ze života pana Sklenáře, překážková dráha s kolečkem nebo střelba z luku. Kromě toho si ale děti mohou nově vyzkoušet školku s míčem a švihadlem, basket, chůzi na chůdách nebo indické hry.

Ve stánku pana Sklenáře pak bude čekat na návštěvníky občerstvení, kde se budou nápoje nově nalévat do hrnečků a kelímků přinesených z domova, abychom šetřili životní prostředí.

Děti se mohou těšit také na divadlo, malování na obličej a na sladkou odměnu za splněné aktivity. Je očekávána i vzácná návštěva pana a paní Sklenářových.

Sklenářův dolík je malý lesopark, který vznikl po dvou letech práce dobrovolníků z řad kutnohorských neziskových organizací. Nachází se na Horním Žižkově u ulice Do Polí. Na pořádání odpoledne se společně podílí kutnohorští skauti, Oblastní charita, spolek Denemark, KHnet.info, T.J.Sokol Kutná Hora a Kaňkovské sedlo. Minulého ročníku se zúčastnilo kolem 350 návštěvníků.

 

>>> FOTODOKUMENTACE Z MINULÉHO ROKU <<<

>>> FACEBOOK UDÁLOST <<<