Pomůžeme Kaňkovskému sedlu?

Autor: Hondaq (mailto:hondaq@khnet.info), Téma: Informace
Vydáno dne 03. 07. 2019 (4414 přečtení)
>>>POZOR<<< v DANÉ VĚCI SE UŽ VŠE PODAŘILO A TO V REKORDNÍM ČASE. PROJEKT  PODPORU ZÍSKAL V APLIKACI UŽ NENÍ ;) VŠEM DĚKUJEME!

Milí členové,
spřátelená organizace Kaňkovské sedlo pořádá výborný projekt Jedinečné taneční. Poprosili nás, radní KHnetu, zda bychom se také fyzicky nezapojili a nepomohli jim sehnat finance. Nejsme nikdo extra sportovní typy (i když k pomoci stačí jen obyčejná chůze) a tak nás napadlo, že mezi našimi členy jiste bude mnoho lidí sportovně nadaných, kteří by svůj pohyb rádi proměnili v peníze pro tento projekt. Stačí vám k tomu mobil, aplikace a chuť ke sportu ;)Vysvětlení nechám na samotném Kaňkovském sedle.
Před tím si můžete ještě prohlédnout fotky z věnečku loňských jedinečných tanečních ;)


Kaňkovské sedlo:
Srdečně  vás všechny zdravíme,

Již druhým rokem pořádáme Jedinečné taneční pro osoby s poruchami autistického spektra, s lehkým mentálním postižením, Aspergerovým syndromem, vozíčkáře, chlapce a děvčata s různými poruchami osobnosti nebo vady řeči. Tyto osoby nemohou chodit do běžných tanečních, zde je na ně příliš tanečníků a učí se ve velmi rychlém tempu a větší množství tanců. My preferujeme osobní přístup, učení v menší skupince , výuku etikety a stolování. Snažíme se o empatický a pozitivní přístup, kdy všichni mají z tance  radost a nebudou pod zbytečným tlakem okolí.

Letos jsme  zažádali  o nadační příspěvek od společnosti ČEZ. Tato společnost poskytuje finanční podporu projektům, které pomáhají ostatním lidem. Projekt zařazený  na základě výběrového řízení musí během jednoho měsíce nasbírat určitý počet bodů, teprve potom mu bude přidělena finanční částka.

Žádáme proto o pomoc se sbíráním bodů pro naši činnost v rámci tanečních. Jediné, co je třeba udělat,  je stáhnout si na svůj chytrý mobilní telefon aplikaci "Pomáháme pohybem" (EPP) od ČEZU a při každé procházce, běhu, jízdě na kole, bruslích, koloběžce... si jí zapnout a sbírat body, které pak můžete darovat  našemu projektu.

Projekty jsou v aplikaci časově omezené, my začínáme  dnes 27.6.2019 a za měsíc musíme nasbírat určitý počet bodů, abychom získali určitou finační částku na dlaší realizaci Jednečných tanečních.

Byli bychom  rádi, když byste nás podpořili v tom, co děláme.
Děkujeme za podporu a přejeme krásné léto
Tým Kaňkovského sedla