Omezení na základě bezpečnostních opatření

Autor: Monty (mailto:monty@khnet.info), Téma: Informace
Vydáno dne 15. 03. 2020 (6156 přečtení)
Vážení členové, dovolte abychom Vás informovali o zavedení organizačních změn. Aktuální bezpečnostní situace v ČR nás nutí k zavedení bezosobního styku s našimi členy. S účinností od pondělí 16.3.2020 z toho vyplývají následující pravidla:
 
 


Přerušujeme realizace všech nových připojení členů spolku (krom přípojek "zděděných, kde lze realizace vyřešit na dálku).
Přerušujeme práce nesouvisející se zajištěním provozu naší sítě (realizace nových přístupových bodů, kabelových rozvodů apod.)
Přerušujeme přijímaní veškerých hotovostních plateb a provoz infocentra. Návod jak zaplatit příspěvky.
Primárním cílem naší činnosti je nyní zajištění provozu naší sítě.

Stále jsme však pro Vás k dispozici na telefonním čísle 774 767 232 a to v pracovních dnech od 9:00 - 20:00 hodin.

Na vzniklou situaci máme připraven přesný scénář tak, abychom zajistili provoz naší sítě.

Vyzýváme Vás však, aby jste dbali zvýšené opatrnosti na Vaše členské přípojky. Tedy v případě potíží, je nejlepší nás nejprve telefonicky kontaktovat a teprve po konzultaci dle našich instrukcí konat. Neodbornými zásahy z Vaší strany by mohlo dojít k takovým změnám, které bychom nedokázali již jednoduše opravit a vyžadovalo by si to návštěvu našeho technika na místě, což bude s velkou pravděpodobností nemožné.

Snažíme se i o to, aby se nám technici osobně nepotkávali, aby se vzájemně nenakazili ve stejnou dobu. Šetříme je tím, že maximum prací rušíme. Technici budou řešit jen případné poškození a nefunkčnosti páteřních sítí a budou muset práce zvládat samostatně. Na hotline se budou technici střídat. Pokud půjdou nějaké zásahy a opravy řešit bezkontaktně (třeba vyzvednutí routeru), budeme se maximálně snažit vyjít členům vstříc.
 
EDIT: od 4.5.2020 uvolňujeme opatření. Infocentrum je již otevřeno a budeme se snažit fungovat v normálním režimu.