Vzpomínka na letošní ples

Autor: Hondaq (mailto:hondaq@khnet.info), Téma: Kulturní akce
Vydáno dne 07. 04. 2020 (5531 přečtení)
Milí členové,
V těchto dnech máme čas vzpomínat na dobu, kdy jsme se mohli normálně setkávat a nikoho ani ve snu nenapadlo, že by to za krátký čas mohlo být nemožné.
Připomeňme si tak sobotu 15.2.2020.
Tehdy proběhl asi nejvydařenější ples ze všech šesti, které jsme spolu s dalšími neziskovkami doposud pořádali.

Může se zdát, že uspořádat takový ples není zas až tak složité. Stačí zamluvit místo, kapelu a nějaké to občerstvení a je hotovo. Je, ale na místě říct, že za tím vším je mnoho hodin dobrovolnické práce. Organizační skupina se začíná scházet na přelomu září a října. Postupně ladí program a veškeré detaily téměř k dokonalosti tak, aby v rámci samotného plesu nebylo nutné řešit nic závažného. Dokonalé to nikdy není, ale každý rok se zlepšujeme 😉 6 organizací je 6 názorů, ale tím, že už se známe 6 let tak, už víme, jaké jsou možnosti každé organizace a podle toho se také úkoly dělý, často samy. To by na úvod stačilo. Přejděme k samotnému plesu.

    

Letos jej nastartovala naprosto skvělá Art Dance Academy, která už je tradičním účinkujícím na našem plese a jsme za to moc rádi. K poslechu i tanci nám letos výborně hrála kapela Jel-band a o půlnoční překvapení se postaral Danny se svou bubble show
Samozřejmě nechyběla ani netaneční specialita našeho plesu. V zadním sále Kulturního domu Lorec se opět mohli proti sobě postavit páry či jednotlivci v nejrůznějších aktivitách.  Stavěli se tu víčka z PET lahví na sebe, bylo možné si vyzkoušet klasickou páku, kroužení obručí či soutěž, která prověřila paměť jednotlivých soutěžících.


Celým večerem provázel, mistr improvizace a kromě jiného především výborný moderátor, Martin Originál Levý ve dvojici s Marií Štěpánovou
Ples navštívilo minimálně 281 lidí a díky nim se na Sklenářův dolík se vybralo přibližně 20000 Kč což je úctyhodné.
Toto všechno by nebylo bez přispění také našich členů, kterým tímto jmenovitě DĚKUJEME!:
Pavlína Kropáčková
Malíňačky + Maxovi
Jan Čermák
Iva Vencovská
Moravčíkovi
Sosnovcovi
Zbyněk Cimr


Plesové noviny ke stažení zde.
Fotoreport zde.


Doufáme, že se za rok zase všichni sejdeme!